Grupy parafialne


Grupy parafialne tworzą małe wspólnoty ludzi, którzy poprzez konkretną pracę pragną pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem. Pozwalają one na nowo odkryć Jezusa i podążać jego śladami. W tych grupach czeka miejsce dla Ciebie.
W dzisiejszym świecie, w którym tak często czujemy się samotni i wyobcowani wspólnota daje szansę odnalezienia własnego miejsca w życiu, odkrycia jego sensu i jego wartości jaką może być praca na rzecz pogłębiania swojej wiary. Pamiętajmy również, że każda wspólnota buduje więzi międzyludzkie, które nie raz mogą przydać nam się w życiu.

Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej wspólnoty wystarczy wybrać odpowiednią z menu po prawej stronie.

 

ZAPRASZAMY!

ministranci 2016
ministranci 2016

 

 

SŁUŻCIE PANU Z WESELEM!

Ministranci - służba liturgiczna ołtrza

zbiórki w sobotę o godz. 10.00

schola 2016
schola 2016

 

 

SCHOLA PARAFIALNA

próby scholi w sobotę o godz. 10.00

dzieci Maryi
dzieci Maryi

 

 

 DZIECI MARYI

spotkania w sobotę o godz. 11.00

 

 

Parafialne Koło Caritas

 

 

 

 PARAFIA W RADOSTOWICACH POMAGAŁA RODZINIE Samer Kebrael Asmar – Syria


Samer Kebrael Asmar ma 44 lata, a jegg żona Roea 33. Mieszkają w Aleppo z trójką dzieci: Kebrael ma 10 lat, Jack 8, a Krista 4. Jest to bardzo biedna rodzina, bez źródeł dochodu. Potrzebują żywności, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga. Potrzebują również opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania oraz opału na zimę. Dużym wydatkiem jest także dostęp do prądu z generatorów, który sukcesywnie drożeje w związku z przedłużającą się wojną